Největší nabídka klubůProcházet vše

Praha

Mecca

0
9,900

Praha

Storm Club

0

Praha

Uhelna

0
0
9,900
9,900

Procházet všechny kluby

Jak to funguje

Proč organizovat akce přes MyProm.cz

Sledujte nás na instagramu

Instagram has returned invalid data.

Kontaktujte nás

Časté dotazy

Jaké máte zkušenosti?

Ročně uspořádáme přibližně 100 akcí s počtem hostů od 200 do 1000 osob. Za celou dobu naší existence jsme zorganizovaly více než 350 akcí a každá z nich byla něčím jedinečná. Na výsledky naší práce se můžete podívat v naší galerii.

Kdy je nejlepší začít s přípravami?

Ideálně 6 měsíců před plánovaným termínem akce. Budete tak mít největší šanci zarezervovat si ty nejžádanější kluby. Některé akce jsou plánovány i více než rok předem, jiné jen dva měsíce nebo i méně. Možné je vše.

Je možné zařídit akci na poslední chvíli?

Ano, je to možné a stává se to. Kontaktujte nás však co nejdříve prostřednictvím formuláře, protože zejména co se formalit týče, určitá lhůta je nezbytná.

Kolik akce přes MyProm.cz stojí?

Akce s naší agenturou Vás bude stát mnohem méně, než kdybyste si celou akci organizovali sami. Celková výše nákladů záleží ze 100% na Vás a Vy rozhodujete o tom, jaké příplatkové služby navíc si vyberete. Můžeme Vám na základě Vašich požadavků sdělit předběžný odhad celkových nákladů a dát vám doporučení ohledně výběru služeb a klubu tak, aby byl dodržen rozpočet i Vaše spokojenost.

Chtěli bychom netradiční akci, je to možné?

Ano, je to možné. Originální nebo tematické akce jsou velice zajímavé pro všechny strany a můžeme je vřele doporučit. Vynasnažíme se vyhovět všem vašim přáním a požadavkům, abyste byli maximálně spokojení.